Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

O nás

ZDRAVÍME PRŮZKUMNÍKY CHUTÍ,

Jste připraveni otevřít svou mysl a prozkoumat kreativní kombinace a rozmanité ingredience, které může příroda nabídnout? YES!? Pak vítejte na palubě!

JAK ZAČALO NAŠE DOBRODRUŽSTVÍ

Náš příběh začal, když jsme se snažili najít chutný a zdravý snack s překvapivým zvratem, který bychom si mohli vychutnat kdykoli a kdekoli. Nicméně, stále to nebylo úplně ono! A tak jsme se zkusili obrátit na přírodu, která nám pomohla prozkoumat všechny báječné ingredience. 

Byli jsme tak nadšeni, že jsme prostě museli vytvořit vlastní snack! Chtěli jsme zdravou tyčinku s fantastickou chutí a povedlo se! A tak byla YES! tyčinka zrozena.

STAROST O VÁS

Při vytváření našich skvělých tyčinek, jsme se museli ujistit, že budeme mít pro každého něco! Naše ořechové tyčinky jsou vhodné pro vegetariány, jsou zdrojem bílkovin a mají vysoký obsah vlákniny. Zatímco ovocné tyčinky jsou dokonce veganské, bez přidaných cukrů. Ah... a všechny bezlepkové! Vynikající tyčinky YES! vyhovují všem našim milovníkům snacků a jsou bez výčitek!

CARING ABOUT NATURE

UTZ

Certifikované kakao

Jakožto milovníci přírody jsme odhodláni zachovat a ochránit přírodu, což je nekonečným posláním. Z tohoto důvodu je kakao v našich ořechových tyčinkách z udržitelných zdrojů a pyšní se UTZ certifikátem, který zajišťuje kvalitnější život pro pěstitele kakaa.

Recyklujte prosím

Potřebujeme vaši pomoc, abychom uzavřeli kruh a zajistili, že všechny YS! papírové obaly skončí ve správném koši na recyklaci papíru! Spojme proto síly a pomozme společně přírodě.

Yes Logo