Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Components
Heading
Proteinová tyčinka s kešu ořechy, borůvkami a hořkou čokoládou
Description

Ochutnejte YES! proteinovou tyčinku s 10g rostlinných bílkovin, které čerpá z hrachu & ořechů. Perfektní k jakémukoliv tvému pohybu!

Product image
Proteinová tyčinka s kešu ořechy, borůvkami a hořkou čokoládou
Heading
Zažij chuť dobrodružství
Column
Image
Zažij chuť dobrodružství
Column
Text field

YES! ® proteinová tyčinka s kešu ořechy, borůvkami a hořkou čokoládou obsahuje 10 g rostlinných bílkovin. Ochutnej a otevři se novým chuťovým zážitkům.

Výběr kešu ořechů, arašídů a dýňových semínek protkaných sladkostí borůvek v nečekané a lahodné kombinaci chutí nabízí funkční benefity, které Ti zachutnají. Kakaové boby certifikované Rainforest Alliance jsou použity pro výrobu kvalitní hořké čokolády, která Tě dostane!

Chceme se o naši přírodu dobře starat. Z tohoto důvodu jsou všechny naše tyčinky pečlivě zabaleny do recyklovatelného papíru. Recykluj prosím naše papírové obaly v modrém kontejneru.

Řekni YES! rostlinnému proteinu.

Heading
INFORMACE O PRODUKTU
Info

Co přináší YES! proteinová tyčinka?

Jako zdroj bílkovin použiváme hrách & ořechy, tedy čiště rostlinné zdroje. Naše proteinové tyčinky byly promyšleně vyvinuty tak, aby vyhovovaly specifickým stravovacím potřebám: jsou vegetariánské, neobsahují lepek a mají vysoký obsah vlákniny.

Product image
YES!
Product Icons
Icons
Icon
10 g rostlinných bílkovin
Description
10 g rostlinných bílkovin
Icon
Používáme hrách & ořechy
Description
Používáme hrách & ořechy
Icon
Vegetariánské
Description
Vegetariánské
Icon
Vysoký obsah vlákniny
Description
Vysoký obsah vlákniny
Icon
Bezlepkový
Description
Bezlepkové
Icon
Zdroj bílkovin
Description
Zdroj bílkovin

Nutritional Facts

Title
Nutriční informace

Velikost porce
Serving Size
45 g
Na 100 g Na 45 g tyčinky
Energie
Energy per 100g
2062kj/495 kcal
Energy per bar
929kj/223 kcal
Tuk
Fat per 100g
28.9 g
Fat per bar
13.0
z toho nasycené mastné kyseliny
of which saturates per 100g
6.9 g
of which saturates per bar
3.1 g
Sacharidy
Carbohydrates per 100g
31.1 g
Carbohydrates per bar
14.0 g
z toho cukry
of which sugars per 100g
19.4 g
of which sugars per bar
8.7 g
Vláknina
Fibre per 100g
4.3 g
Fibre per bar
9.6 g
Bílkoviny
Protein per 100g
22.8 g
Protein per bar
10.3 g
Sůl
Salt per 100g
0.04 g
Salt per bar
0.02 g

Ingredients
Pražené arašídy (21%), hrachový protein (13%), hořká čokoláda (12%) (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, Mléčný tuk, Emulgátor (lecitiny)), Dýňová semínka (10%), Slazené sušené borůvky (Borůvky (5%), Cukr), Vláknina kořene čekanky, Mandle (6,5%), Glukózový sirup, Med, poloviny kešu ořechů (6% ), Tapiokový škrob, slunečnice

May contain
ostatní ořechy, mléčné bílkoviny, vejce a sója

Mohlo by se vám také líbit

Prozkoumej lahodnou kombinaci pekanových ořechů a banánů s hořkou čokoládou v tyčince YES! Sladká chuť banánů je zkombinována s křupavými pekanovými ořechy, které jsou protkány kvalitní hořkou čokoládou. Jelikož je…

Zažij chuťově různorodou kombinaci v YES! ořechové tyčince s brusinkami & hořkou čokoládou. Šťavnaté americké brusinky s mandlemi a praženými arašídy, zakápnuté luxusní hořkou čokoládou vytvářejí neodolatelně…

Prozkoumej lahodnou slano-sladkou kombinaci v ořechové YES! tyčince s mandlemi, mořskou solí & hořkou čokoládou. Křupavé mandle a pražené arašídy se špetkou mořské soli jsou protkané kvalitní hořkou čokoládou.…

as

Prozkoumej lahodnou kombinaci pekanových ořechů a banánů s hořkou čokoládou v tyčince YES! Sladká chuť banánů je zkombinována s křupavými pekanovými ořechy, které jsou protkány kvalitní hořkou čokoládou.

as

Zažij chuťově různorodou kombinaci v YES! ořechové tyčince s brusinkami & hořkou čokoládou. Šťavnaté americké brusinky s mandlemi a praženými arašídy, zakápnuté luxusní hořkou čokoládou vytvářejí neodolatelně křupavý chuťový zážitek.

we

Prozkoumej lahodnou slano-sladkou kombinaci v ořechové YES! tyčince s mandlemi, mořskou solí & hořkou čokoládou. Křupavé mandle a pražené arašídy se špetkou mořské soli jsou protkané kvalitní hořkou čokoládou. Bohatý zdroj vlákniny, zdroj proteinu a méně než 5 g cukru* na tyčinku.