Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Components
Heading
Proteinová tyčinka s mandlemi, arašídy a dvojitou hořkou čokoládou
Description

DÁVÁME PŘEDNOST rostlinnému zdroji bílkovin

Využíváme HRÁCH & OŘECHY

Ideální parťák během náročného dne

Product image
Proteinová tyčinka s mandlemi, arašídy a dvojitou hořkou čokoládou
Heading
Zažij chuť dobrodružství
Column
Image
Zažij chuť dobrodružství
Column
Text field

Hledáš chutnou proteinovou svačinku, kterou si můžeš dodat bílkoviny po svých sportovních výkonech nebo během náročných dní?

YES! ® proteinová tyčinka s mandlemi, arašídy a dvojitou hořkou čokoládou nabízí potěšení z vysoce kvalitní hořké čokolády vyrobené z kakaových bobů certifikovaných Rainforest Alliance dokonale kombinovaných s arašídy a mandlemi v tyčince, kterou si můžeš vychutnat kdykoli a kdekoli chceš, třeba v práci, po hodině jógy, mezi jídly, prostě jak jen Ti bude vyhovovat.

Záleží nám také na přírodě, takže všechny naše tyčinky jsou pečlivě zabaleny do recyklovatelného papíru. Recykluj prosím naše papírové obaly v modrých kontejnerech.

Heading
INFORMACE O PRODUKTU
Info

Co čekat od YES! tyčinky?

YES! proteinová tyčinka obsahuje 10 g rostlinných bílkovin, které čerpá z hrachu a ořechů. Vynikající chuťový zážitek je doplněn příznivými nutričními hodnotami a napomáhá regeneraci tvého těla kvalitními ingrediencemi.

Product image
YES!
Product Icons
Icons
Icon
10 g rostlinných bílkovin
Description
10 g rostlinných bílkovin
Icon
Používáme hrách & ořechy
Description
Používáme hrách & ořechy
Icon
Vegetariánské
Description
Vegetariánské
Icon
Vysoký obsah vlákniny
Description
Vysoký obsah vlákniny
Icon
Bezlepkový
Description
Bezlepkové
Icon
Zdroj bílkovin
Description
Zdroj bílkovin

Nutritional Facts

Title
Nutriční informace

Velikost porce
Serving Size
45 g
Na 100 g Na 45 g tyčinky
Energie
Energy per 100g
2138kj/514 kcal
Energy per bar
961kj/231 kcal
Tuk
Fat per 100g
33.8 g
Fat per bar
15.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny
of which saturates per 100g
7.68 g
of which saturates per bar
3.5 g
Sacharidy
Carbohydrates per 100g
24.0 g
Carbohydrates per bar
10.8 g
z toho cukry
of which sugars per 100g
15.5 g
of which sugars per bar
7.0 g
Vláknina
Fibre per 100g
5 g
Fibre per bar
11.2 g
Bílkoviny
Protein per 100g
22.92 g
Protein per bar
10.3 g
Sůl
Salt per 100g
0.44 g
Salt per bar
0.2 g

Ingredients
Mandle (29%), Pražené arašídy (23%), Hořká čokoláda (13%) (Kakaová hmota, Cukr, Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, Kakaové máslo,
Mléčný tuk, Emulgátor (lecitiny)), Hrachový protein (10%), Vláknina kořene čekanky, Glukózový sirup, Med, Hořká čokoláda (2%) (Kakaová hmota, Cukr, Kakaový prášek, mléčný tuk, emulgátor (lecitiny)), tapiokový škrob, kakaová hmota, mořská sůl, emulgátor (lecitiny).

May contain
mléko, jiné ořechy, vejce a sója.

Mohlo by se vám také líbit

Prozkoumej lahodnou kombinaci pekanových ořechů a banánů s hořkou čokoládou v tyčince YES! Sladká chuť banánů je zkombinována s křupavými pekanovými ořechy, které jsou protkány kvalitní hořkou čokoládou. Jelikož je…

Zažij chuťově různorodou kombinaci v YES! ořechové tyčince s brusinkami & hořkou čokoládou. Šťavnaté americké brusinky s mandlemi a praženými arašídy, zakápnuté luxusní hořkou čokoládou vytvářejí neodolatelně…

Prozkoumej lahodnou slano-sladkou kombinaci v ořechové YES! tyčince s mandlemi, mořskou solí & hořkou čokoládou. Křupavé mandle a pražené arašídy se špetkou mořské soli jsou protkané kvalitní hořkou čokoládou.…

as

Prozkoumej lahodnou kombinaci pekanových ořechů a banánů s hořkou čokoládou v tyčince YES! Sladká chuť banánů je zkombinována s křupavými pekanovými ořechy, které jsou protkány kvalitní hořkou čokoládou.

as

Zažij chuťově různorodou kombinaci v YES! ořechové tyčince s brusinkami & hořkou čokoládou. Šťavnaté americké brusinky s mandlemi a praženými arašídy, zakápnuté luxusní hořkou čokoládou vytvářejí neodolatelně křupavý chuťový zážitek.

we

Prozkoumej lahodnou slano-sladkou kombinaci v ořechové YES! tyčince s mandlemi, mořskou solí & hořkou čokoládou. Křupavé mandle a pražené arašídy se špetkou mořské soli jsou protkané kvalitní hořkou čokoládou. Bohatý zdroj vlákniny, zdroj proteinu a méně než 5 g cukru* na tyčinku.